Portret Lee Towers: Walk on, portret van Leen Huijzer

Dit portret is geschilderd door Philine van der Vegte. De opbrengst van dit schilderij gaat naar Moedig Voorwaarts Manege.

Philine: 'Schilderen voelt als thuiskomen.’

Voor Philine zijn portretten haar passie. Ze schildert het liefste portretten van mensen en dieren en hoopt karakter mee te geven in de portretten die ze maakt. Philine schildert figuratief met een snelle toets.

Artikelnummer:
OMRO0025
Hoogte:
80
Breedte:
60
Materiaal:
Olieverf op linnen
Conditie:
Nieuw

U kunt dit kunstwerk ophalen bij Omroep MAX in Hilversum. De redactie neemt hierover contact met u op.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 2.050,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.