Portret Aart Staartjes: Aart (2019)

Dit portret is geschilderd door Daan Noppen. De opbrengst van dit schilderij gaat naar Amnesty International.

Daan: “Een mens is het meest fascinerende wat er is.”

De rode draad in het werk van Daan is de wetenschap. In zijn werk verwerkt hij geometrische elementen. Bij het maken van een portret vindt hij het karakter van iemand belangrijk. Je vergroot iets uit en juist dat fascineert hem.

Artikelnummer:
OMRO0013
Hoogte:
120
Breedte:
80
Materiaal:
Acryl en olieverf op houten paneel
Conditie:
Nieuw

U kunt dit kunstwerk ophalen bij Omroep MAX in Hilversum. De redactie neemt hierover contact met u op.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 2.550,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.